Zdrowie na Dzień Kobiet 07.03.2015

Dnia 7 marca 2015 członkowie PTSML pomagali przy organizacji wydarzenia „Zdrowie na dzień kobiet”, w którym brały udział organizacje studenckie naszego Uniwersytetu: RUSS, ISPE, Młoda Farmacja, IFMSA. Podczas wykładów i przy interaktywnych stoiskach poznanianki mogły dowiedzieć się jak dbać o zdrowie i urodę, higienę jamy ustnej oraz zobaczyć jak tworzy się maści i kremy i nauczyć się jak udzielać pierwszej pomocy. Do naszych zadań należało przygotowanie ulotek informujących kobiety w różnym wieku o badaniach, jakie powinny wykonać. Ulotki opracowały Dagmara Sowińska oraz Magdalena Wyrzykiewicz, a w ich rozpropagowaniu pomagały: Aleksandra Makarewicz, Marta Michałowska, Kinga Wojtek, Karolina Majcherek i Kinga Eling.

Artykuł Zdrowie na Dzień Kobiet 07.03.2015