Analityczne grillowanie 13.06.2017

Członkowie Poznańskiego Towarzystwa Studentów Medycyny Laboratoryjnej po ostatnim spotkaniu w bieżącym roku akademickim udali się nad Wartę świętować kolejny pracowity i owocny rok działalności naszej organizacji. Mieli okazję miło spędzić razem wieczór przy grillowanych kiełbaskach i innych smakołykach.

Studenci integrowali się między sobą, młodsi zaczerpnęli wiedzy o naszym kierunku od starszych, zaproszone zostały także osoby towarzyszące, dzięki czemu spotkanie odbyło się w bardzo szerokim gronie i przyjemnej atmosferze.

Pomimo przelotnych opadów deszczu akcja była bardzo udana, a członkowie PTSML zadowoleni i z nowymi pokładami energii mogli wrócić do nauki przed ostatnimi w tym roku egzaminami.

Galeria Analityczne grillowanie 13.06.2017