XXV Zjazd PTHiT 25-28.09.2013

Trzydzieścioro członków PTSML przez cztery dni pomagało podczas XXV Zjazdu Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów, który odbył się w dniach 25-28 września 2013 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Studenci pomagali na wszystkich możliwych płaszczyznach począwszy od rejestracji uczestników, wydawania materiałów zjazdowych po pilnowanie sal oraz ogólnego porządku podczas obrad naukowych.
Praca od rana do wieczora choć ciężka, przyniosła wszystkim ogromną satysfakcję, oraz wiele życzliwych słów ze strony Uczestników oraz Organizatorów Zjazdu. Co więcej, była to też wspaniała okazja do integracji między studentami analityki medycznej UMP (prawda?:).
Jeszcze raz w imieniu całego Zarządu PTSML serdecznie Wam za wszystko dziękujemy i w sekrecie możemy zdradzić, iż już niedługo szykuje się kolejne bardzo ciekawe Wydarzenie, w którym PTSML będzie miało okazję uczestniczyć.