Analityczne Mikołajki 05.12.14

5 grudnia 2014 roku w DS. „Wawrzynek” odbyło się spotkanie integracyjne dla członków PTSML oraz wszystkich studentów Analityki Medycznej poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Z okazji zbliżającego się dnia Św. Mikołaja, impreza przebiegała pod nazwą „Analityczne Mikołajki”. Około godziny 19.00 w klubie „Wawrzynek” pojawili się pierwsi goście. Oprócz smakowitych przekąsek, każdy wziął ze sobą nienaganny humor i pozytywne emocje. Nie zabrakło również analityczno-mikołajkowych życzeń: „czystych kitli”, „owocnych posiewów”, „cebulkowych kolorów”, „pozytywnych kationów”, „pomyślnych PCRów” , „dużo czułości i swoistości” i wiele innych. Analitycy z wszystkich lat mieli okazję wymienić się naukowymi doświadczeniami i wrażeniami. Jak się okazało, oprócz wspólnego kierunku studiów, mamy także inne, ciekawe i różnorodne zainteresowania. A spotkanie to, umożliwiło poznać je i pogłębić znajomości.